PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108083}

Królestwo niebieskie

Kingdom of Heaven
7,2 174 214
ocen
7,2 10 1 174214
6,3 19
ocen krytyków
Królestwo niebieskie
powrót do forum filmu Królestwo niebieskie

Nie dałam rady go obejrzeć. W tym filmie (moim zdaniem) nie dzieje się nic ciekawego. Po ponad godzinie go wyłączyłam. Najgłupszy film jaki ostatnio widziałam. Jedne co to kostiumy i ukazanie tamtych czasów robią wrażenie. Dlatego daję 3/10.
Nie polecam.

użytkownik usunięty
Ketharine

Szkoda słów na twój żałosny komentarz...

Mi natomiast szkoda słów na Twój komentarz. Powinieneś chociaż uzasadnić swoją wypowiedź. Dlaczego uważasz, iż moja wypowiedź jest żałosna? Wyraziłam tylko swoje zdanie, a do tego mam prawo.

Forum jest dla wszystkich i każdy ma prawo się wypowiedzieć, luke na ciebie szkoda słów.

ocenił(a) film na 8
Ketharine

twoja wypowiedź nie wpłynęła na moją ocenę tego filmu

jak się nie podoba to dalej oglądaj harrego potera

friko_fw

I nie miała wpłynąć. Wyraziłam swoje zdanie, a do tego mam prawo.
Lubię Harry'ego i gdybyś chciał wiedzieć będę oglądać. Ci podoba się Królestwo Niebieskie? I dobrze, każdy ma inny gust, mi ten film nie podobał. Powinieneś to uszanować, a nie najeżdżać na kogoś kto ma inne zdanie od Ciebie :)

ocenił(a) film na 9
Ketharine

Miałem obrzucić Cię mięsem za gust, ale widzę w profilu, że nie jest tak źle jak na dziewczynę.

Karolkens

Co masz na myśli pisząc "jak na dziewczynę"?

ocenił(a) film na 9
Ketharine

Dziewczyny zazwyczaj oglądają jakieś komedie romantyczne.

ocenił(a) film na 10
Ketharine

Nadmienię tylko, że to jeden z moich ulubionych filmów (po prostu mistrzostwo świata i okolic). Katherino oglądaj dalej Harrego, polecam również Transformers, tam się bardzo dużo dzieje i jest chyba na Twoim poziomie. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6
J_23_2

hehe, zgadzam się z Tobą :)
Królestwo niebieskie wprawdzie nie jest dla mnie jakimś fantastycznym kinem, ale pisanie że jest nudawy i nic się tam nie dzieje to lekka przesada.

ocenił(a) film na 10
J_23_2

Cudowne zdjęcia i klimat. To tak jak z "Tańczącym z wilkami", gdybym go oglądał w TV , to pewnie też bym uznał, że jest nudny, leniwa akcja i nic się takiego nie dzieje, ale zdjęcia w obydwu filmach to majstersztyk (moja ocena). To są po prostu filmy do OGLĄDANIA.

ocenił(a) film na 4
Ketharine

Film zaczął się obiecująco, ale nim obejrzałam go do połowy już mnie irytował. Poza rewelacyjnymi scenami batalistycznymi nie widzę w nim nic nadzwyczajnego. Kolejna absurdalna bajeczka oparta na schemacie "od zera do bohatera". Najbardziej uśmiałam się podczas sceny, w której syn kowala ( kryształowy Orlando ) siedzi pochylony nad jakimiś papierami i coś na nic zawzięcie pisze i kreśli. No tak... Zapomniałam, że nauka czytania i pisania była w XII wieku taaaka powszechna, że znalezienie analfabetów pomiędzy pospólstwem graniczyło z cudem! Bez komentarza. Nie rozumiem tylko, co w tym gniocie robi Irons. Moim zdaniem, postać Tyberiusza była za mało rozbudowana, w następstwie czego można odnieść wrażenie, że był tam zupełnie niepotrzebny. Skoro zaaranżowali już do filmu takiego dobrego aktora, to mogli mu dać trochę więcej pola do popisu. Poniżej oczekiwań.

4/10

ocenił(a) film na 9
klikk12

Tyberiasza było tyle ile miało być. Jest to postać historyczna więc nie mogła być za bardzo rozbudowana. W realu nazywał on się jednak- Rajmund z Tyberiady (stąd Tyberiasz). Był regentem Jerozolimy, jednak gdy wybrano Gwidona musiał po prostu "usunąć się w cień".

ocenił(a) film na 9
Hitman93

mała poprawka ...Rajmund z Trypolisu ;) poza tym zgadza sie

ocenił(a) film na 9
Elvis1110

ale też chyba był nazwijmy to zwierzchnikiem ( róznie ich tytułowali ) Tyberiady ;)

klikk12

Zupełnie się zgadzam, błędów w filmie nie będę wyliczać, bo do jutra bym nie tu siedziała. Aktorstwo Blooma i Green przypomina poziom gry aktorskiej drzew w moim ogrodzie. Norton mimo maski na twarzy grał lepiej. Może dlatego ten film wydaje się tak przeraźliwie nudny, bo cały czas widzimy ten sam wyraz twarzy. Za montaż skazałabym na dożywotnie oglądanie "Mody na Sukces". Film jest tak koszmarnie pocięty, że miejscami nie idzie zrozumieć o co chodzi.

Ketharine

Akurat po godzinie film robi się znacznie lepszy. Też uważam, że wstęp trochę im nie wyszedł.

ocenił(a) film na 3
Ketharine

To trzeba było ogladnąć tą drugą godzinę, bo w pierwszej jak dla mnie to nie za wiele się dzieje.

Ketharine

Mam to samo, nie da sie tego oglądać :)

ocenił(a) film na 10
Ketharine

Film ma fenomenalny klimat , fabuła znakomita ode mnie 10/10. Takie filmy się lubi , albo nie. Ktoś kto np. fascynuje się historią jak ja , na pewno go polubi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones