PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108083}

Królestwo niebieskie

Kingdom of Heaven
7,2 174 296
ocen
7,2 10 1 174296
6,3 20
ocen krytyków
Królestwo niebieskie
powrót do forum filmu Królestwo niebieskie

Aktorstwo

ocenił(a) film na 6

Sam film niezły- dobre efekty specjalne, interesująca historia, świetne kostiumy. Niestety to, co wg
mnie ten film zepsuło to gra głównego aktora. Orlando Bloom pasuje do ról delikatnych, wątłych
chłopców, takich jak Parys w Troi, czy choćby Legolas- eteryczny elf. Do ról charyzmatycznych,
silnych mężczyzn ni w ząb mi nie odpowiada.

ocenił(a) film na 9
Fenus

Zgadzam się, Orlando jakby nie było zbyt dobrym aktorem nie jest. A umieszczenie go w obsadzie obok Nortona, Ironsa, Neesona i Thewlisa to już w ogóle kuriozalny pomysł. Bloom to najsłabszy element filmu..

ocenił(a) film na 7
Fenus

A mnie generalnie to on ani ziębi ani grzeje ale tu mi się bardzo podobał. Chyba najlepsza rola, w jakiej go dotąd widziałam.

ocenił(a) film na 6
JakajaPyza

W mojej ocenie jest o 180 stopni odwrotnie- nie sprawdził się, jako mocny, twardy facet!

Fenus

Mi akurat przypadł wyjątkowo w tej produkcji do gustu, a ponieważ przytył do tego filmu i nie wyglądał jak chłopiec to pomaga urzeczywistnić bardziej swoją postać w filmie.
Co do aktorstwa, nie wymagajmy od roli kowala zbyt wiele :P

O kwestii treningów Blooma do filmu Królestwo Niebieskie był napisany jeden artykuł w Men's Health.

PS. Mam nadzieję, że oglądaliście wersję reżyserską :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones